تولیدات مجموعه تاوریست

متالیست توسعه پایدار و دستیابی به اهداف در جلب رضایت مشتریان را ضامن بقای خود و ذینفعان می داند. بر این اساس در برآورده سازی اهداف سازمانی خود جدیت، پشتکار و اصالت تولیدات را در نظر گرفته است.

طراحی و اجرای سوله

مهمترین بخش ها و ارکان اساسی صنعت و تولید دارای نقشی تعیین کننده است. از این رو سفارش، ساخت و بهره برداری از سوله از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان و صنعت گران است. 

با توجه به این مسئله مهم ما در متالیست سعی داریم تا با افقی روشن و باز در این مسیر به صنعت گران و تولیدکنندگان عزیزمان در برداشتن قدم های بزرگ در مسیر رشد و ترقی کمک کنیم.

شما می توانید با ارسال و فرم و تماس با کارشناسان ما از مشاوره تخصصی مهندسین مجرب متالیست استفاده کنید.

سازه های روشنایی ورزشگاه و فرودگاه

سیستم روشنایی‌ استادیوم‌های ورزشی بسیار قدرتمند هستند و در ارتفاعات بالا با زاویه تابش کم نصب می‌شوند و معمولا بین زاویه 12 تا 60 درجه قابل تنظیم هستند. زاویه تابش کم پروژکتورها باعث می‌شود که نور با شدت بیشتری از ارتفاع به زمین برسد. برج روشنایی استادیومی در ارتفاع‌های مختلفی نصب می‌شوند اما ارتفاع معمول آن بین 12 تا 18 متر است. طراحی، رنگ و زاویه این چراغ‌ها تأثیر زیادی در ارائه تصویرهای ورزشی دارند و می‌توانند لذت تماشای مسابقات را دوچندان کنند.

پایه پنل های خورشیدی

یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده نیروگاه های تولید برق خورشیدی از نظر هزینه های تمام شده، زیبایی، استحکام و سرعت نصب ، به خصوص در پروژه های LARGR SCALE، استراکچر یا سازه نگهدارنده پنل های خورشیدی می باشد. انتخاب و اجرای ساز های زیبا ، مستحکم و در عین حال مقرون به صرفه جهت نصب و اجرای نیروگاه های خورشیدی ، یکی از اساسی ترین مراحل طرح ریزی و اجرا در پروژه های EPC انرژی خورشیدی است. با تلاش متخصصان دپارتمان سازه های خورشیدی ، شرکت متالیست گامی مهم در جهت تولید سازه های فوق سبک، مقاوم و ارزان قیمت، مخصوص نیروگاه های صنعتی و خانگی تولید برق انرژی خورشیدی برداشته شده است.